Si te krijosh NFT per ti Shit ne Open Sea me Kriptomonedha

Table of Contentshttps://opensea.io/collection/duacrypto Dua Crypto kanali i par shqiptar qe flet per monedha virtuale ne shqiperi edhe kosovo …

source

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

Related News

Latest News

Don't Miss Our Update

5 thoughts on “Si te krijosh NFT per ti Shit ne Open Sea me Kriptomonedha

  1. Pershendetje ! Urime per videon qe ke shpjeguar krijiminne nje NFT .Nese ke mundesi bej per nje video per lojen " Thetan Arena " sepse esht shum hit per momentin dhe shum fitimprurse , por nuk ka tutoriale ne shqip.

Leave a Reply

/ Shop With Us

and Get Yours Now

Leah Williamson, Marie-Antoinette Katoto, Pernille Harder, Magda Eriksson, YT:CC=ON, Euro2022, WEuro2022, nike commercial, nike, Nike, Nike Commercial, 50th Anniversary, #Nike50, Spike Lee, Mars Blackmon, Indigo Hubbard-Salk, Zimmie,
h&m, kylie jenner, october, kov, h&m music, hm music, zara music, h&m, hm, retail music, fashion music, music playlist, in store playlist, upbeat music, funky, 2022,